بلاگ

برگزیده ای از مقالات بروز در خصوص بازاریابی تحت وب

تماس با ما

با ما تماس بگیرید تا خبر های خوب به شما بدهیم

:تماس با ما

: اطلاعات تماس

info@sarinaa.com  : ایمیل

تلفن :88327384

+98 912 1145046 : موبایل

: ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  : 9:30 الی 17:00

پنج شنبه : 9:30 الی 13:00

در صورت نیاز میتوانید از طریق “فرم تماس” با ما در ارتباط باشید

خبرنامه

 

: برای اشتراک در خبرنامه سارینا لطفا ایمیل خود را وارد کنید

درباره ما

ما کی هستیم و کارمون چیه؟
logomiani

 

چرا با سارینا کار کنیم؟

سارینا به عنوان یک شرکت پیشرو در راه اندازی سرویسهای مرتبط با اینترنت به زبان فارسی، ضمن بهره گیری از فن آوری روز و با تکیه بر تجربــه و تخصص تیم خود، مفتخر به ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی است و با هدف توسعه این سرویس ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر میدارد. از نقاط قوت سارینا به موارد زیر میتوان اشاره نمود:

  • تیم توانمند و متخصص
  • خلاقیت در ارائه راهکار برای کسب و کار شما
  • ارائه پکیج جامع از سرویس های مورد نیاز شما
  • قیمت مناسب
  • پشتیبانی تخصصی و حرفه ای

 

خدمات

در این بخش خدمات مجموعه ما معرفی می گردد
ما با عشق طراحی می کنیم

با تیم سارینا خدمات جامع را تجربه نمایید. ما در کنار شما خواهیم بود تا تمامی خدمات را از طراحی تا اجرا به شما ارانه نماییم. نوشتار مناسب٬ حضور قدرتمند در عرصه های شبکه های اجتماعی٫ تصاویر جذاب و حتی رتبه های برتر گوگل را از اما بخواهید.

روش کار

این فرایند انجام پروژه شماست. به همین سادگی که می بینید
تحویل و تست

در این فاز که فاز آخر بخش فنی است٬ خروجی کار تیم فنی توسط تیم تست در ابتدا بررسی می شود و سپس به مشتریان تحویل داده می شود. مشتریان نیز میتوانند بر اساس تعاریف اولیه از پروژه تغییرات نهایی را در این قسمت اعمال فرمایند

شروع طراحی و برنامه نویسی

این قسمت در داخل تیم سارینا شکل میگیرد. قسمتی که از عشق و همکاری خمیرمایه میسازد برای یک خلق متفاوت. در این قسمت مدیر پروژه وظیفه دارد تا نیاز مشتری را به شکل صحیح به تیم فنی تحویل داده و در بازه های زمانی تعریف شده تحویل بگیرد.

برنامه ریزی انجام پروژه

مرحله ی دوم٬برنامه ریزی زمانی با توجه به تحلیل نیاز شما کارفرمای گرامی است. این برنامه ریزی به صورت فاز به فاز و با نمایش زمان بندی های همزمان اعلام میگردد. تیم سارینا به زمان اعلام شده ی خود همواره وفادار است.

فاز شناخت

در فاز اول٬ با هم بیشتر آشنا می شیم. این فاز فاز شناخت نام گرفته چون در این فاز ما نیازهای شما را با دقت بررسی و ثبت می نماییم.ما به این قسمت خیلی علاقه داریم٬ چون دوستی هامون با شما اینجا پر رنگ تر میشه و همدیگر رو بهتر می شناسیم